Anasayfa Kurumsal Medya Fırsat E-Ticaret İletişim    

 

YNS GROUP KİMDİR ?

Yns Group genel merkezi Aydın'da bulunan 14.06.2012 tarihinde faliyetlerine başlayarak izlemiş olduğu doğruluk , gerçekçilik ve kişilere sağlamış olduğu kazanç planlamasının şaşırtıcı derecede olması , imkansız görülenleri yapmasıyla kısa süre içerisinde bulunmuş olduğu sektör ve sistemde ismini en iyi şekilde duyurmuş bir E-NETWORK firmasıdır.

Türkiye Ticaret Siciline 21536 numara ile kayıtlı olan ve merkezi Aydın ili Gençlik Caddesi HasanEfendi Mahallesi No:23 Kat:1 adresinde bulunan Yns Sanal Mağazacılık Mobilya Elektronik San ve Tic.Ltd.Şti , Gelişmiş Entegre Sanal Mağaza ve Network Marketing Sistemi ile girişimcilere düşük sermaye ile kendi işlerini kurma fırsatı sunar.

DÜŞÜK SERMAYE GEREKSİNİMİ

Günlük yaşantınızda nereye harcadığınızı bile hatırlamadığınız düşük maliyetler ile YNS Group İşinizi kurabilirsiniz.RİSK YOKEkstra giderleriniz ve sizi yük altına sokan anlaşmalar olmadan çalışırsınız. Sorumluluk gerektiren tüm işlemler YNS Group tarafından yapılır. Kaybedeceğiniz hiçbir şey olmadığından, riskiniz de yoktur.

SOSYALLEŞME

Üyelerimizin olduğu her şehirde, her hafta yapılan etkinliklerde hem işinizi geliştirmek için paylaşımlarda bulunabilir hem de harika insanlar ile tanışabilirsiniz.

KİŞİSEL GELİŞİM

Haftada birkaç kez yapılan Web Semirlerimizi takip ederek kendinizi sadece iş konusunda değil, her alanda geliştirme fırsatı bulursunuz.

YÜKSEK KARİYER YAPIN

Yns Group Kariyer Planı sayesinde siz de kariyer basamaklarını birbir tırmanarak Yönetici seviyelerine yükselebilir, ekibinize ilham verecek bir kariyere sahip olabilirsiniz.

GELECEĞİN SEKTÖRÜNDE YER ALIN

Ticaret gün geçtikçe tümüyle internete kayıyor. Siz de e-ticaret sektörüne adım atın ve internetin sunduğu sınırsız fırsatlardan payınızı alın.

EK GELİR

YNS Group işinizi halihazırdaki işinize devam ederken de yürütebilirsiniz. Çalışma zamanınızı tamamen kendiniz belirler ve günde birkaç saatlik çalışma ile asıl işinizden daha fazla gelire sahip olabilirsiniz.

SİZE İNDİRİMLİ

Sanal Mağazanızdan yüksek satışlar yapmasanız bile kendi alışverişlerinizi toptan fiyatına yapabilecek olmanız ekstra bir avantajdır.

HAKETTİĞİNİZİ ALIN

Birçok sektörün aksine YNS Group' da hak ettiğinizi tam olarak kazanırsınız.

ÖZGÜRCE ÇALIŞIN

Ne zaman ve ne kadar çalışacağınıza siz karar verirsiniz. Ne zaman tatile gideceğiniz veya sabahları saat kaçta uyanacağınız sizin kararınıza bağlıdır.

PATRON SİZSİNİZ

YNS Group'da size emirler verecek bir patronunuz olmaz. Size referans olacak sponsorlarınız aksine sizin başarınız için hizmetinizdedir.

LİMİTSİZ KAZANÇ

Kazancınızı tamamen sizin performansınız belirler. Vizyonu yüksek olanlar için herhangi bir limit yoktur. Ne kadar kazanmak istediğinize karar verin ve hedefinize doğru yola koyulun.

MİRAS BIRAKIN

Üyeliğiniz sonsuza dek sürer. Siz bir sebeple çekilseniz bile dilerseniz üyeliğinizi çocuklarınıza, torunlarınıza bile miras olarak bırakabilirsiniz.TAKIM ÇALIŞMASI

YNS Group Kazan-Kazandır prensibi ile çalışır. Tüm üyeler birlikte kazanmayı hedeflerler ve bunun için takım çalışmasını benimserler. Üye olduğunuz andan itibaren bir ekibin parçası olursunuz.

 
Hızlı Menü ! Hizmet ve Ürünler ! Takip Edin ! Bize Ulaşın !

Bizi heryerde takip edin!

Facebook
Twitter
Youtube
Google+

Aşağıda bulunan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz !

0 850 5000 888
ynsgroup1@gmail.com
© 2014 YNS GROUP Tüm Hakları Saklıdır.